سبد خرید 0

تضمین بهترین قیمت

10 / 10
از 1 کاربر

تضمین بهترین قیمت در آداک شیمی

آداک شیمی با برقراری ارتباط پایدار و بلند مدت با تامین کنندگان خود پایین ترین قیمت ممکن را برای محصولات تعیین کرده است. همین امر باعث می شود که مشتریان عزیز به اطمینان خاطر از فروشگاه آنلاین مجموعه ما خرید خود را انجام دهند. با اطمینان اعلام می داریم که تمام کالاهای عرضه شده در آداک شیمی از تامین کنندگان معتبر تهیه می‌شوند.

به این موضوع آگاه هستیم که در عصر اینترنت، شبکه های اجتماعی و همینطور وجود رقبای بی شمار هیچ متغیری برای موفقیت یک کسب و کار، بالاتر از میزان رضایت مندی مشتریان نمی باشد. برای همین سعی کرده ایم با بالا بردن میزان بهره وری از طریق سیستم های هوشمند و متکی بر تکنولوژی های روز دنیا و کاهش حاشیه سود خود را تا حد ممکن کاهش داده، در کنار ارائه خدمات بیشتر و بهتر، رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب نماییم.

ما اعتبار خود را در گرو ایجاد یک تجربه لذتبخش برای مشتریان خود می دانیم، سعی کرده ایم با ایجاد بالاترین راندمان کاری منافع همزمان خود و مشتریان ارجمند را به بهترین نحو تامین نمائیم.

فروشگاه اینترنتی آداک شیمی همواره یکی از مزیت های خود نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی و فروشگاه

تضمین بهترین قیمت در چه شرایطی پذیرفته می‌شود؟

هر مشتری بعد از انجام خرید از فروشگاه آنلاین آداک شیمی در صورت مواجهه با قیمتی پایین‌تر در جایی دیگر می‌تواند درخواست استفاده از تضمین بهترین قیمت را ارائه داده و مابه التفاوت هزینه پرداخت شده را دریافت نماید. برای اینکه این درخواست قابل پذیرش باشد، محصولات ارائه شده در سایت آداک شیمی و سایر فروشگاه ها باید دارای شرایط یکسان و به شرح زیر باشند:

محصولات باید از نظر مشخصات فنی، ظرفیت، ابعاد، امکانات و قابلیت ها یکسان باشند.

همواره تمام تلاش ما در مجموعه بر این اصل می باشد که بهترین کیفیت و قیمت مناسب را عرضه کنیم. همچنین هدف نهایی در آداک شیمی جلب رضایت حداکثری مشتریان می باشد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()