سبد خرید 0

ارسال سریع

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال سریع محصول خریداری شده

با توجه به اهمیت سرعت و چگونگی ارسال محصولات خریداری شده بصورت کاملا شفاف در این صفحه روند ارسال را شرح می دهیم تا هیچ ابهامی برای مشتریان عزیز باقی نماند.

فرآیند ارسال بار در آداک شیمی

از آنجایی که پروسه ارسال بار در صنعت مواد شیمیایی با دیگر محصولات کاملا متفاوت است و دارای شرایط و ضوابط خاصی می باشد، تصمیم گرفتیم که از افرادی با تجربه در این زمینه در قالب بخش حمل و نقل در شرکت همکاری داشته باشیم. با این کار همواره این اطمینان را به مشتریان می دهیم که محصول خریداری شده را در صحت و سلامت کامل و سریع ترین زمان ممکن تحویل خواهند گرفت.

ارسال بار تهران

ساکن هر کدام از مناطق 22 گانه تهران که باشید این امکان برای شما در آداک شیمی فراهم شده است که به راحتی خرید خود را انجام دهید.

ارسال بار شهرستان

شما هموطنان گرامی نیز در هر نقطه از ایران عزیز که ساکن باشید می توانید از فروشگاه اینترنتی آداک شیمی خرید کنید. ما به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که محصول شما بدون کوچک ترین آسیبی بدستتان خواهد رسید.

نحوه ارسال بار

جهت سهولت و راحتی خریداران چندین روش ارسال در مجموعه ارائه شده است، تا شما مشتریان عزیز با توجه به شرایط خود اقدام به تصمیم گیری در جهت انتخاب نحوه ارسال بار نمایید. در ادامه با انواع این روش ها آشنا خواهید شد.

ارسال 24 تا 48 ساعته

با انتخاب این گزینه خرید شما در لیست ارسال ظرف مدت یک روز تا حداکثر دو روز کاری قرار می گیرد. که این زمان با توجه به تعداد خریدهای در لیست ارسال مجموعه بین 24 تا 48 ساعت متغییر می باشد. ( این نکته قابل ذکر می باشد که همکاران بخش حمل و نقل قبل از ارسال بار با شما خریداران محترم هماهنگی به عمل می آورند.)

ارسال سریع در همان روز خرید

در صورتی که خریدار به محصول خریداری شده نیاز فوری در همان روز داشته باشد، باید این گزینه را انتخاب نماید. باید عنوان کرد که قطعا هزینه حمل در ارسال سریع بالاتر محاسبه خواهد شد. ( این نکته قابل ذکر است که خریداران سایر شهرها باید به این امر توجه داشته باشند که گزینه ارسال سریع برای آنها قابل اجرا نمی باشد.)

ماشین آلات مورد استفاده در حمل و نقل

مجموعه آداک شیمی در بخش حمل و نقل به انواع خودرو ( موتور سیکلت، انواع وانت بار، خاور، خودروهای سنگین و... ) جهت حمل بار مجهز می باشد. نحوه تعیین خودروی حمل بار طبیعتا با توجه به حجم بار خریداری شده و مسافت تعیین می شود.

چگونگی ارسال بار به شهرستان

خریداران ساکن دیگر نقاط کشور می توانند در صورت تمایل وسایل مورد نظر جهت حمل بار را به کارخانه آداک شیمی ارسال نمایند. همچنین در صورتی که پس از انجام خرید، وظیفه حمل بار را بر عهده مجموعه قرار دهند با توجه به نوع محصول خریداری شده ( مایع، پودر، تناژ، خرد و... ) تصمیم گرفته می شود که بار چگونه ارسال شود.

اگر حجم محصول خریداری شده کم باشد از طریق شرکت های پستی خرید برای شما راسل می شود که بطور معمول چند روز کاری زمان خواهد برد. و اگر بصورت تناژ و حجم بالا سفارش خود را ثبت کنید قطعا بار توسط بخش حمل و نقل آداک شیمی برای شما ارسال خواهد شد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()